بلاگ


چگونه مشکل جلو رفتن خودکار ساعت ویندوز در سال جدید را برطرف کنیم؟

چگونه مشکل جلو رفتن خودکار ساعت ویندوز در سال جدید را برطرف کنیم؟

اگر کامپیوتر خودتان را در سال ۱۴۰۲ روشن کرده باشید،‌ متوجه یک ساعت جلو رفتن آن می‌شوید. اما چگونه مشکل جلو رفتن خودکار ساعت ویندوز در سال جدید را برطرف کنیم؟ در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید مشکل جلو رفتن خودکار ساعت ویندوز در سال ۱۴۰۲ را برطرف کنید.

رفرش ریت (نرخ تازه سازی) در نمایشگرها چیست؟

رفرش ریت (نرخ تازه سازی) در نمایشگرها چیست؟

امروزه در زندگی روزمره مان، نمایشگر ها دریچه ای برای ورود به دنیای مجازی هستند و به لطف آن ها می توانید از گوشی ها، تلویزیون ها، لپ تاپ ها و دیگر گجت های دیجیتال استفاده کنیم. نمایشگر ها از گذشته تاکنون همواره تغییرات زیادی را تجربه کردند و فناوری های جدید، برای تجربه بهتر و دریافت حس واقع گرایانه تر در این محصولات اعمال شدند. یکی از فناوری های مورد بحث که جدیدا اهمیت زیادی در نمایشگر ها پیدا کرده، رفرش ریت یا نرخ تازه سازی نمایشگر می باشد.

نشانه‌های آلودگی سیستم به ویروس یا بدافزار

نشانه‌های آلودگی سیستم به ویروس یا بدافزار

 هیچ‌ ابزار امنیتی نمی‌تواند به شما ضمانت ۱۰۰٪ برای امنیت سیستم‌تان بدهد، پس ممکن است با وجود داشتن آنتی‌ویروس و آنتی‌مالور، باز هم دستگاه شما آلوده به ویروس یا بدافزار شود. بهتر است اگر متوجه شدید که سیستم شما نشانه‌های مشکوکی دارد، حتما اقدامات امنیتی لازم را انجام دهید. در این مقاله نشانه‌های آلوده‌بودن سیستم به ویروس یا بدافزار را بررسی می‌کنیم و راه‌حل‌هایی را برای این مشکل پیشنهاد می‌کنیم.

پاک‌کردن رمز‌های عبور ذخیره‌شده در مرورگر کروم

پاک‌کردن رمز‌های عبور ذخیره‌شده در مرورگر کروم

بسیاری از کاربران رمز‌های عبور حساب‌های کاربری خود را در مرورگر خود ذخیره و آن‌ها را مدیریت می‌کنند، اما بسیاری بدون اطلاع و تنها با تایید پنجره‌های بازشده، به صورت اتوماتیک پسوردهای‌ خود را در مرورگر ذخیره می‌کنند. توصیه می‌کنیم که به دقت آن‌ها را بررسی کنید و اگر تمایل دارید، این پسورد‌های ذخیره‌شده در مرورگر را حذف کنید. در ادامه به نحوه انجام این کار می‌پردازیم.

درباره‌ی وبلاگ خرید‌آنلاین
خرید‌آنلاین اطلاعات تخصصی مرتبط با حوزه تکنولوژی، اخبار و رویدادهای مربوط به وب‌سایت خرید‌آنلاین، را برای شما می‌نویسد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...