اپل آیدی را کجا وارد کنیم؟

سوالی که بسیاری از دوستانی که به تازگی گوشی اپل را تهیه کرده اند میپرسند این است که اپل آیدی را کجا باید وارد نماییم. اپل آیدی شناسه ی کاربری ای است که برای استفاده از سرویس های مختلف اپل باید آن را تهیه نمایید با ما برای آشنایی بیشتر همراه باشید.

سرویس های مختلفی که اپل با داشتن اپل آیدی به شما ارائه میدهد را میتوان به موارد زیر خلاصه نمود:

سرویس های آیتونز و اپ استور که از آن ها برای دانلود کردن برنامه های مورد نیازتون میتوانید استفاده کنید. همچنین آیکلود که برای ذخیره کردن عکس و فیلم و اطلاعات میتونید از آن استفاده کنید. البته قابلیت find my iphone هم جزوی از آیکلود به حساب میاد که در مقاله های قبلی بهتون توضیح دادیم که چرا بهتر است از این قابلیت چشم پوشی کنید.

از اپل آیدی در facetime که برای تماس های تصویری کاربرد دارد استفاده میشود . و همینطور imessage که به صاحبان اپل این اجازه را میدهد که به صورت کاملا رایگان و مجانی با دیگر کسانی که اپل دارند به ارسال پیام های متنی بپردازند

 هنگامی که نسخه IOS شما 10.3 به بالا تر باشد شما میتوانید به صورت یکجا اپل آیدی خود را بر روی آیفون خود وارد کنید و همه ی موارد بالا را به صورت همزمان فعال  نمایید.

همانند عکسی که در پایین مشاهده میفرمایید عمل کنید.: وارد تنظیمات گوشی خود یا همان ستینگ بشوید SETTINGS

بعد از آن  sign in to your iphone را انتخاب بفرمایید. و سپس اپل آیدی و پسورد خود را وارد نمایید.

در مقاله ای که قبل تر برای شما نوشته بودید توضیح داده بودیم که به سوالات امنیتی دقیقا مانند اطلاعات فرستاده شده برای شما پاسخ بدهید و بعد از آن هم گزینه other options  را انتخاب بفرمایید و سپس هم گزینه dont upgrade را بزنید.