احتمالا برای بسیاری از شما پیش آمده است که به دلایل مختلف دسترسی به حساب اینستاگرام خود از دست داده‌اید و از طریق راه‌های موجود امکان بازیابی آن با موفقیت انجام نشده است. اینستاگرام قابلیت یا سرویس hacked را برای حل این مشکل معرفی کرده است. در ادامه به چگونگی کاربرد این قابلیت می‌پردازیم.

شما ممکن است به یکی از دلایل زیر دسترسی به حساب خود را از دست بدهید:

- مشکل در رمز‌ عبور 

- مشکل در تایید هویت دو‌مرحله‌ای 

- هک‌شدن حساب‌ اینستاگرام

- از دسترس خارج‌شدن یا Disable شدن حساب کاربری اینستاگرام

برای حل این مشکل، وارد این سایت شوید. در مرحله اول مشخص کنید به چه دلیل به حساب خود دسترسی ندارید. بعد از آن با توجه به مشکل‌تان با طی‌کردن مراحلی که به شما پیشنهاد می‌کند، حساب‌ خود را به‌راحتی بازیابی کنید. حتی اگر بیش‌تر از یک اکانت با مشخصات خود داشته باشید، امکان انتخاب حسابی که مشکل دارد را به شما می‌دهد. 

اینستاگرام به صورت مدام در تلاش است که امنیت حساب‌های کاربران خود را بالا ببرد و خدمات امنیتی مناسبی را برای حفظ حریم خصوص آنها ارائه کند. این سرویس به کسانی که نگران از دسترس خارج‌شدن حساب‌هایشان هستند یا به هر دلیلی دسترسی به حساب‌شان را از دست داده‌اند، کمک زیادی می‌کند. 

در پایان توصیه می‌کنیم برای حفظ امنیت حساب خود، فراموش نکنید که حتما تایید هویت دو‌مرحله‌ای را فعال کرده و برای حساب خود پسورد قوی و مناسب انتخاب کنید.