اپراتور اول به‌مناسبت دهه ولایت (عید قربان تا غدیر)، یک بسته ترکیبی با تخفیف ویژه به مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان خود ارائه کرد. مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری کد «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» بسته ترکیبی ده روزه ۲ گیگابایت اینترنت + ۲۰۰ دقیقه مکالمه (درون شبکه و با تلفن ثابت) با قیمت ۱۰۰۰۰ تومان را خریداری و فعال کنند.

نحوه فعال‌سازی بسته‌های ویژه قربان تا غدیر همراه اول و ایرانسل:

دارندگان سیمکارت‌های انارستان نیز می‌توانند با شماره‌گیری کددستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷۱ مربع» بسته ترکیبی ده روزه ۲ گیگابایت اینترنت + ۲۰۰ دقیقه مکالمه (درون شبکه و با تلفن ثابت) با قیمت ۸۵۰۰ تومان را خریداری و فعال کنند. این بسته‌های ترکیبی از بامداد روز یکشنبه ۱۹ تیر تا پایان روز دوشنبه ۲۷ تیرماه قابل خرید و استفاده هستند.
 
امکان فعالسازی بسته از طریق اپلیکیشن «همراه من» نیز فراهم شده و امکان فعالسازی همزمان این بسته‌ با سایر بسته‌های مکالمه، اینترنت و ترکیبی وجود دارد. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال این شرکت به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

جزئیات بسته اینترنتی ویژه عید قربان تا غدیر ایرانسل

به نقل از روابط عمومی ایرانسل، به‌مناسبت گرامیداشت فرارسیدن عید سعید قربان و غدیرخم، بسته ترکیبی دیتا و مکالمه ایرانسلی را با قیمت تخفیفی، به مشترکان خود ارائه کرده است.

همزمان با این اعیاد فرخنده، تمام مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند یک بسته ترکیبی شامل سه ساعت مکالمه ایرانسلی (درون‌شبکه) و سه گیگابایت اینترنت را تنها با پرداخت ۱۲,۰۰۰ تومان دریافت کنند.

این بسته تخفیفی از امروز، یکشنبه 19 تیر لغایت دوشنبه 27 تیرماه در دسترس است و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی سه روز خواهد بود. فعال‌سازی این بسته تخفیفی با شماره‌گیری کد دستوری #۵* و یا مراجعه به بخش خرید بسته اینترنت پیشنهادی در ایرانسل‌من، به دفعات امکان‌پذیر است.