• کپی COPY

کابل و شارژرهای Copy قیمت ارزانی دارند و در نگاه حتی مشتری ناوارد کپی بودن و اصلی نبودن محصول مشخص است. در عنوان این محصولات لفظ کپی آورده می شود تا با دیگر کالاها متمایز شوند. (هرچند که تا حد ممکن در فروشگاه پارسه سعی می کنیم این کیفیت کالا موجود نشود).  این کالاها معمولا کیفیت چندان بالایی ندارند و برای کارهای دم دستی یا شارژ لوازم جانبی مثل هدست و هدفون بلوتوث و … که نیاز به جریان یک آمپری دارند ، توصیه می شوند.

 

  • های کپی HighCopy

کابل و شارژرهای های کپی (high Copy) ، کیفیت بالاتری نسبت به محصولات کپی دارند و به قولی کار راه بنداز هستند. مشتری ناوارد تفاوت محصولات های کپی با اورجینال را در نگاه اول تشخیص نمی دهد. اما برای کسی که کمی آشناتر باشد تشخیص محصول های کپی ، کار چندان سختی نیست. جدا از بحث پایین تر بودن کیفیت نسبت به محصول اورجینال این محصولات معمولا عمر مفید کمتری هم دارند.

  • اصلی

محصولات موجود در سایت با اصطلاح اصلی تقریبا همان محصولاتی هستند که در بازار و کانال های تلگرام با اسم اصلی و اورجینال یا درجه یک به فروش می رسند. کیفیت بالاتری نسبت به محصولات های کپی دارند اما برای افراد خبره یا بعد از انجام تست های مختلف ، اورجینال نبودن کالا قابل تشخیص می باشد.

  • اورجینال

تا اینجا محصولات کپی ، های کپی و اصلی همگی کیفیت پایین تر ملموسی نسبت به کالای اورجینال داشتند (با درجه های مختلف). اما در کالاهایی که با لفظ اورجینال در سایت موجود شده باشند یعنی این محصولات واقعا کیفیت ساخت بالایی دارند و به سختی با محصول اصلی و اورجینال موجود در پک گوشی قابل تمایز هستند. برای راحتی در فهم کیفیت به این محصولات درجه خوب Grade A هم اطلاق می شود.

  • سرجعبه

سرجعبه به محصولاتی اطلاق می شود که از کالاهای اورجینال اندکی کیفیت ساخت بالاتری دارند و به اصطلاح تفاوتی با کابل و شارژر موجود در پک گوشی ندارند و با خیال راحت میتوانید به کیفیت ان محصولات تکیه کنید. به این محصولات درجه عالی یا Grade A Plus هم اطلاق می شود.