با توجه به آنکه ایران توسط اپل تحریم شده است، ساختن اپل ایدی در ایران به شدت سخت شده است و حتی در اولین مراحل آن احتیاج به یک شماره تلفن خارجی خواهید داشت.

در اینجا ممکن است شما یک اشتباه بزرگ انجام دهید و برای ساخت اپل آیدی از شماره تلفن  های مجازی استفاده کنید. و این کار بسیار خطرناک است.

 این شماره های مجازی حتی شماره هایی که بر اساس گوگل ویس ساخته میشوند، بر خلاف تبلیغات انجام گرفته در سطح اینترنت دائمی نیستند و پس از مدتی دسترسی شما به آن شماره تلفن قطع خواهد شد.

اما در اپل ایدی های آماده که توسط سایت خرید‌آنلاین تهیه میشود، هیچ شماره تلفنی وجود ندارد و شما میتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

یکی از مسائلی که ممکن است برای استفاده کنندگان اپل ایدی آماده باعث مشغولیت ذهنی شود، دسترسی داشتن سازنده به محتوای اپل ایدی است..

اما این را باید در نظر داشت که شما پس از تهیه ی اپل آیدی از سایت خرید‌آنلاین، مشخصات اپل آیدی خود به صورت کامل را دریافت خواهید کرد، که از جمله ی این مشخصات میتوان به اسم و فامیل و تاریخ تولد و اپل آیدی و پسورد و از همه مهم تر سوالات امنیتی میباشد.

شما میتوانید پس از دریافت اپل آیدی خود از این سایت، تمامی اطلاعات اپل آیدی را تغییر دهید و به اصطلاح شخصی سازی کنید. و همین شخصی سازی باعث میشود که خیال شما از بابت دسترسی دیگران به اطلاعات اپل آیدی راحت شود.

برای تهیه اپل آیدی های آماده که در آن از شماره تلفن های مجازی استفاده نشده است، از طریق لینک زیر اقدام بفرمایید:

https://kharidonline.net/apple-id

که شما به محض واریز وجه مشخصات اپل آیدی را در همان زمان دریافت خواهید کرد.