آموزش ها


اپل آیدی را کجا وارد کنیم؟

اپل آیدی را کجا وارد کنیم؟

سوالی که بسیاری از دوستانی که به تازگی گوشی اپل را تهیه کرده اند میپرسند این است که اپل آیدی را کجا باید وارد نماییم. اپل آیدی شناسه ی کاربری ای است که برای استفاده از سرویس های مختلف اپل باید آن را تهیه نمایید با ما برای آشنایی بیشتر همراه باشید.

خرید اپل آیدی کارتی

خرید اپل آیدی کارتی

اولین سوالی که ممکن است در ذهن هر کسی پیش بیاید این است که اصلا اپل آیدی کارتی چیست؟! جالب است بدانید که کارت اپل آیدی نه فقط در ایران بلکه در بسیاری از کشور های دیگری که تحت تحریم آمریکا هستند به فروش میرسد.

آموزش پس از خرید اپل آیدی

آموزش پس از خرید اپل آیدی

پس از خرید اپل آیدی آماده شما یک حساب کاربری اپل را در اختیار دارید که با مشخصات زیر از قبل آماده شده است. می‌توانید بدون مشکل از آن استفاده کنید اما به شدت توصیه میشود مطابق آموزش های داخل وب سایت اقدامات زیر را انجام دهید.

وریفای اپل آیدی

وریفای اپل آیدی

"وریفای یا تایید" در واقع برای این است که شما به اپل ثابت کنید صاحب ایمیلی هستید که برای آن ایمیل یک اپل آیدی تقاضا دادید. در صورتی که صاحب ایمیل هستید یک کد ۶ رقمی که به ایمیل شما ارسال شده است را به اپل ارائه میدهید و در واقع تایید میکنید که مالک ایمیل مذکور هستید. البته ممکن است به جای کد، یک لینک برای شما ارسال شود تا روی آن کلیک کنید.

تغییرسوالات امنیتی اپل آیدی

تغییرسوالات امنیتی اپل آیدی

تغییر اطلاعات امنیتی و هویتی به قدری اهمیت دارد که در صورت عدم انجام این کار شما در معرض هر خطری از جانب دیوایس اپل خودتان خواهید بود. ضمن اینکه تمام مسئولیت عدم تغییر اطلاعات امنیتی بر عهده شخص دارنده اپل آیدی می باشد.

چگونه از مسدود شدن اپل آیدی خود جلوگیری کنیم؟

چگونه از مسدود شدن اپل آیدی خود جلوگیری کنیم؟

مسدود شدن Appleid از آن دسته مشکلاتی است که بسیاری از کاربران با آن روبه رو می‌شوند. این مسئله لزوماً یک دلیل مشخص برای آن وجود ندارد و می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به طور کلی علت مسدود شدن اپل ایدی به‌منزله آن است که اپل فعالیتی غیرمعمول را در حساب کاربری شما شناسایی کرده است و به همین دلیل حساب کاربری شما را به صورت مشخص غیر فعال کرده است.

تغییر ایمیل اپل آیدی

تغییر ایمیل اپل آیدی

 چه کسانی نیاز به تغییر ایمیل اپل آیدی دارند؟    کسانی که اپل آیدی آماده خریداری کرده اند. پس از خرید اپل آیدی و قبل از استفاده از آن باید نسبت به تغییر ایمیل اقدام کنند.    کسانی که کارت اپل آیدی خریداری کرده اند. پس از خرید کارت اپل آیدی آماده و قبل از استفاده از آن باید نسبت به تغییر ایمیل اقدام کنند.    کسانی که به ایمیل فعلی متصل به اپل آیدی خود دسترسی ندارند، در اولین فرصت برای این تغییر اقدام بفرمایید.

انواع ایمیل متصل به اپل آیدی

انواع ایمیل متصل به اپل آیدی

در این بخش آموزش نحوه اضافه کردن و حذف کردن انواع مختلف آدرس ایمیل هایی که برای اپل آیدی میتوانید استفاده کنید را ارائه کردیم. اپل آیدی شما از آدرس ایمیل برای ورود به حساب کاربری شما استفاده میکند. با اپل آیدی تان شما به سرویس هایی نظیر اپ استور ، اپل موزیک، آیکلود، آی مسیج، فیس تایم و دیگر سرویس ها دسترسی خواهید داشت. از ایمیل آدرس شما برای ارسال اطلاعات حساب کاربری شما استفاده میشود و البته برای کمک به خانواده و دوستان برای اتصال و اشتراک گذاری با شما.

درباره‌ی نویسنده
خرید‌آنلاین با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر  رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی  می‌کند. خرید‌آنلاین، فعال در زمینه تجارت الکترونیکی لوازم  جانبی کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، موبایل، شبکه ،الکتریکی و… به صورت Online  پیشرو در ارایه خدمات نوین و برتر در راستای احترام و رعایت حقوق مصرف  کننده می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها